Cuma , Aralık 2 2016
Başlangıç / Sorular / Üç harfliler

Üç harfliler

Sponsorlu Bağlantılar

Üç harfliler

Soru

Benim hayatım hep onlarla geçiyor ismini almak istemiyorum yalnızca üç harflilerle ara ara geceleri görüyorum ne ben onlara dokunuyorum ne de onlar bana dokunuyorlar bizim yaşantımızın gibi onların da yaşantıları bizimkilerle aynı onların hayatını ortamım yok biz görmüyoruz onlar da hayatımızı ortamınızı onlar görmüyor biz onlarla Nasıl komşu gibi iyi geçirebiliriz bazen ölü insan kılığında görüyorum bazen inek kılığında bazen değişik değişik kılıklarda görüyorum Ayetel Kürsi okuyorum Selam kınası okuyorum de ki bunlar nasıl bizlere bulaşıyor ve görünür Bunu bana lütfen yazınız ya da beni arayınız sizinle irtibatta olalım Ben Sakarya Adapazarı’nda Zeki Ece telefon numaramı veriyorum Beni ararsanız Sizinle muhabbet etmek ve sizinle birlikte her şeyi öğrenebiliriz Bana yardım edin.

Cevap

Değerli kardeşim. Allah teala insanlarla cinler arasına bir perde yani bir engel koymuştur. Çok istisnai durumlar dışında insanlar onları göremezler. Bu durumdan kurtulmak isterseniz ayetel kürsiyi sürekli okuyun, abdestli uyuyun ve odanızda arada sırada normal yükseklikte bir sesle ezan okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.