Pazar , Aralık 11 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyamı yorumlayın

Rüyamı yorumlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamı yorumlayın

Soru

Son iki gündür aynı rüyayı devamlı olarak görüyorum. Sevgilimle her zamanki gibi beraber uyuyorduk. Birden gecenin bi vakti sevişmek istedi. Onayladım ve öpüşmeye başladık gerçek gibiydi. Ardından içime girdi iki dakika sonra abla dediğimiz saydığım sevdiğim bir kadını gördüm. Öpüşüyorlardı. Sevgilim bir yandan beni yapıyor bir yandan o kadını öpüyordu. Bağırarak yanlarından kaçtım hala devam ediyor bana gülüyorlardı. Kaçarken annemle babam salondaki bazada yatarken gördüm. Hala bağırıyordum. Senden nefret ediyorum! Balkona çıktım ağlamaya başladım. Bağırarak uyandım.
Ve bu gece yine uyuduğumda sanki olayın devamını yaşıyordum. O kadınla kahvaltı yapıyorlar. Evden çıktım. Sevgilim peşimden geldi. Kavga ettik. Ben bir yere gittim sonra geri otobüsle dönerken sevgilim ve o kadının eski sevgilisi de otobüsteydi. Ben eve gelmeden indim. Sevgilim yanındaki adama sen yolu biliyorsun dedi ve peşimden geldi. Evin arka bahçesindeki tellerden tırmanarak içeri atladım. Köpeğimi severken sevgilim yanıma geldi. Bağırdım. Neden böyle yapıyorsun dedi. Neden mi! Senden 20 yaş büyük bir kadınla seviştin ve aynı anda benle de! Neden diye sormaya hakkın yok. O sırada yine uyandım. Psikolojim bozuldu. Bide o antepde ben samsunda. Normalde çok güvenirim ona hatta merak etmem bile. Kıskanmam o kadar. Ama şuan ölücem resmen ağlayarak uyanmak ne demek ya!

Cevap

Merhaba. Bu tür rüyaların şöyle bir anlamı olur. İşlenen haramlar için çok ciddi bir uyarıdır ve mutlaka günahlarınız için tövbe etmelisiniz. Haram olan ilişki ve o haramla birlikte başka bir haramın da görülmesi demek. var olan bazı günahların terkedilmesi gerektiğine yorumlanır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

4 Yorumlar

  1. Rüyamda gökten nur yağdigini gördüm bir top nuru elime alıp sımsıkı tutuyordu. Peygamber Efendimiz kumaş satyrdu

  2. Allah’ın sana ihsan ettiği güzel fırsatları değerlendirmek ve peygamber aleyhisselamın yolundan giderek sünneti ile amel etmeye işarettir.

  3. Kuyuya benzer bir odada ders çalışırken pencereyi açmak ve pencereyi açarken de pencerenin kırılıp sadece camının dar karanlık bir araya düşmesi ve bunu rüyada birine söyleyip gelip o pencere camını o aradan çıkarıp bunu kim yaptı diye sorması ne anlama gelir.

    • Hayırlara tabir edilir ve rüya sahibinin mücadele etmekten, çalışmaktan, inanmaktan ve hayal etmekten vazgeçmeyeceği anlamına gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.