Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyamda sevgilimin öldüğünü gördüm

Rüyamda sevgilimin öldüğünü gördüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda sevgilimin öldüğünü gördüm

Soru

Rüyamda sevgilimin öldüğünü gördüm

Merhaba uzun süreli bir birlikteliğim var ve erkek arkdaşımı çok seviorum sürekli böyle rüyalar görüyorum ve etkisinde kalıyorum ağlayarak uyanıyorum yorumlarsanız çok sevinicem. Rüyamda sevgilimin öldüğü görüyorum inanmıyorum mezarını açmak istiyorum izin vermiyorlar kendim toprağını kazmaya çalışıyorum sonra hoca izin veriyor görmezse inanmaz açın diye. Açıyorlar kefenli beyazlar içinde çıkarıyorlar ağlayarak yüzünü açmaya çalışıyorum onun olduğunu görünce hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyorum sarılıyorum öpüyorum kaldırmaya çalışıyorum sonra çenesindeki bezi ben sıkıca bağlıyorum dişlerini sıkar o diye sonra uyanıyorum. Kalbim sıkışmış gibiydi nefes alamadım yastığım ıslanmış ağlamaktan.

Cevap

Merhaba hanım kardeşim inşaallah en kısa zamanda bu sevginizi evlilikle devam ettirirsiniz. Sizin sıkılmanızın tam aksine rüyanız her ikiniz içinde çok ama çok hayırlı bir rüyadır. Bütün içtenliğimle söylüyorum ki sizi kutluyorum rüyanız mübarek olsun. Kısaca rüyanızın tabiri şöyledir: Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu sevgilisinin, sağlığına dikkat etmesinden, iyi beslenmesinden, herhangi bir sağlık sorunu olmamasından ve stres ve sinirden uzak olmasından ötürü çok uzun yıllar boyunca yaşayacağına, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine alamet eder. Allah’a emanet olun.
rüyada sevgiliyi görmek aşk

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.