Perşembe , Aralık 8 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada yaralı asker görmek ne anlama gelir

Rüyada yaralı asker görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yaralı asker görmek ne anlama gelir

Soru

Selamın aleyküm hocam ben dün yatsı namazından sonra 4 rekat hacet namazı kıldı duam da rabbimden sevdiğim kızı istedim onu rüyamda müjdele diye. Sonra yattım rüya gördüm 5 kişi askeriz bende dahil ama birimiz yaralı onu taşıma sırası bize geldi biri dedi ben taşımam bende dedim şu tepeye bak çok dik diye öbürü dedi neresi dik diye. Sonra o yaralı askeri orda bıraktık o tepeye çıktık tepen baktığımızda 3 – 5 adam baya büyük kütükleri diziyordu alan yeşildi çıktığımız tepede yeşildi bu nedir?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu gördüğün rüyan hayırlı bir rüyadır. Sorumluluk almaya ve gereğini yerine getirmekten çekinmemeye tabir edilir. Ayrıca iyi günlere olan inancı hiç yitirmemeye, sabırlı, sağduyulu ve metanetli olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin en kötü ve en zor günlerinde dahi umudunu yitirmeyecek kadar dirayetli bir kimse olacağına, düşünmeden adımlar atayacağına ve hiçbir zaman fevri davranmayacağına rivayet edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

2 Yorumlar

  1. selamun aleyküm hocam ben rüyamda arkadaşımız sevdiği kişiyi gördüm şu anda asker ve rüyam da da askerde dönüyordu fakat sağ bileği yoktu kesilmişti sol bileği de kırılmıştı onu sırtımda hastaneye götürüyorum.Tabirini yaparsanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

    • Aleykum selam. Bu rüya o kimse için bir ikazdır. Bu rüya kişinin zarar etmesine, dünya ve ahiretinin kötü olmasına, günah işleyip tövbe etmesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.