Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Soru

Rüyamda şaşılacak şekilde saçlarımdan 40-50’ye yakın beyaz kurt çıktığını gördüm. Daha sonra bunu soğuk suyla yıkayarak başımdan defettik. Fakat daha sonra bu tür kurtlardan bıktığımı görerek korktuğumu sezdim. Açık, yeşillik olan bir yerdeydik ve vücudum birden kurtlandı. Bu seferki çok daha fazlaydı ve ayaklarıma doğru inince kurtların renginin daha da siyahlaştığını gördüm. Fakat silkerek hepsini yine defettim. Bunun anlamı nedir ? Teşekkürler.

Cevap

Selamun aleykum. İlk bakışta bu rüya olumsuz gibi görünse bile aslında rüyayı gören kimse için çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada vücudundan kurt çıktığını görmek, hastalıkların bitmesi, borçların azalması, huzursuzlukların son bulması, hayatın yoluna girmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, ağız tadına kavuşacağı ve yüzünün güleceği şeklinde tabir edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

18 Yorumlar

 1. Merhaba;
  Rüyamda çok tuhaf bi şey gördüm annemle birlikteyim ve köy evimizdeki bacanın karşısındayız ikimiz varız benim vucudamdan sürekli kahverengi metrelerce uzunlukta kocaman kocaman kurtlar çıkıyor ben başta vücudumda var diye korkuyodum ama annem kızım giydiğin cekete bak diyo ve
  benim giydiğim bi ceket oluyor ve o ceketteymiş meğerse kurtlar sonra çıkarıyorum ceketi her tarafı onlarla dolu hepsini bacaya biriktirip yakıyoruz ama hepsini de ben tek tek elimle çıkarmaya devam ediyorum annemle birlikte ve bu şekilde de uyanmışım zaten çok merak ettim acaba anlamı nedir.

  • Merhaba. bu rüya genellikle gören kimsenin etrafında asalak kimselerin olduğu anlamındadır. Ayrıca rüya sahibinin kendisine gerek düşüncesi gerek davranışları ile zarar veren kişilerden kurtulması anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 2. merhaba.
  rüyamda bacağımdan sürekli olarak beyaz kurtlar çıktığını gördüm kovaya akıtıyorduk annem çekiştiriyordu birazını da ve kurtlar kovadan çıkıp içerdeki odada birikip bir şekil oluşturuyorlardı ama şekil tam belli değildi ve son kurt diğer çıkan kurtlardan farklıydı ve daha büyüktü beni ısırdı ve bağırarak uyandım çok korkmuştum rüyamda anlamı nedir acaba çok merak ettim.

  • Merhaba Büşra hanım. Bu rüya her ne kadar rahatsız edici gibi görünse de bu hayırlıdır. Çevrende olan asalak kimselerden kurtulmak, başarıya ulaşmak ve hedefini kazanmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Bende bugün rüyamda alnımın üst kısmında saç bitimimin oradan beyaz 3 4 santımlik bir kurt çıktığını gördüm çıktığı yer biraz delinmişti yara olmuş gibiydi kurt kendi çıkmadı kendim çıkarmıştım anlamı nedir sabah ezanı sonrası gördüm

  • Bu rüyada hayırlıdır. Zararlı ve gereksiz kimselerden kurtulmaya yorumlanır. Ayrıca elde etmek istediğin başarıları elde etmeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 4. Ruyamda bacagimi sıkıyordum ve kurt cikiyordu cok korkmustum uyandigimda ne anlama gelir acaba..

  • Vücuttan kurt çıkması hayırlıdır bu rüya çevrende bulunan asalak ve sıkıntı veren kimselerden kurtulmak manasına gelir. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah’tır.

 5. Merhaba ruyamda gobegimde bi delik olusmus ve o delikten 1 tane kurt ciktigini goruyorum.tam o sirada kurt geri kaciyo.bende hafif gobegimi sıkıyorum ve cok rahat bir sekilde kurt kendiliginden cikiyo goobegimden.ve bende o sirada hic korkmuyorum sadece bi rahatlama oluyo.ve ruya orada bitiyor.bunu yorumlayabilir misiniz??

  • Merhaba Ayşe hanım. Rahatlaman zaten rüyanın tam olarak bir açıklamasıdır. Çünkü bu rüyanın yorumu çevrende sana sıkıntı veren kimselerden kurtulacağına ve ferahlayacağına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

 6. Merhaba rüyamda kardesimin ve kendi Kolumdan cimbiz ile siyah büyük solunganlar cikardim
  Bunu yorumlayabilirmisiniz?

  • Merhaba Hatice hanım.

   Bu rüya hem senin için hemde kardeşin için hayırlıdır. Solucan çıkması sıkıntıların giderilmesi ve rahatsız olduğun kimselerden kurtulmak anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah’tır.

 7. Rüyamda bacagimdaki sivilceyi patlatiyordum o anda cok uzun sitah solucan cikıyordu uzadikca iki tane oluyordu

 8. Rüyada sivilceyi patlatmak ile bacaktan solucan çıkması sıkıntılardan kurtulmak anlamındadır ve çok hayırlıdır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Rüyamda vücudumda sivilce sıkıyordum içinden siyah bir şey gördüm sıkınca da siyah bir kurt çıktı korkudan uyandım lütfen cvp veri

  • Bu rüya rahatlamaya ve sana zararlı olan yada hiç bir faydası olmayan kimselerden kurtulmak manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

 10. Selamunaleykum rüyamda elimin üzerine bi şekilde bir delik açılıyor ve bir anda küçük küçük ama farklı boyutlarda kurtçuklar çıkmaya başlıyor ve ben onları defetmek için elimi ters çevirip sallıyorum vs rüyamın öncesindeki gün kız kardeşimle kavga etmiştim ve ilk uyandığımda rüyamın onunla ilgili olduğu hissi geldi bi anlamı hikmeti varmıdır…

  • Aleykum selam. Bu rüya sahibinin çevresindeki asalak diye tabir edilen insanlar olarak yorumlanır. Bu kişiler başkalarının sırtından geçinmeye çalışan, hiçbir iş yapmadığı gibi hiçbir şeye de yaramayan, bütün gün boş oturan, boş gezen kişiler olarak tabir edilir.

   Rüyasında kurtçuklar gören kişinin çevresinde böyle kişiler olduğu ve rüya sahibini her anlamda sömürmeye çalıştıkları şeklinde değerlendirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.