Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada tecavüz görmek

Rüyada tecavüz görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada tecavüz görmek

Soru

Çok kötü bir rüyaydı

Hocam çok kötü bir rüya gördüm etkisinden çıkamadım hala. Yeni bir ev aldık hocam ev inşaat yani hiç bir şeyi belli değil rüyamda o evde üç dört tane kız arkadaşımı misafir ediyorum ev çok güzel ve büyük kızların yataklarını hazırlayıp yatırdıktan sonra banyoda babamın erkek kardeşime tecavüz ettiğine tanıklık ediyorum. Babam bunu videoya alıyor. Bunu görüyorum ama sesimi çıkaramıyorum daha sonra babamla odada karşılaşıyoruz babam bir defterin arasında bir sürü para saklıyor onu görüyorum köşede ağac tarzında bir şey var her bölmesinde bir çikolata poşeti var anlam veremedim nasıl bir rüya yorumlarsanız çok memnun olurum. Hayırlara vesile olur inşallah.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Amin Allah hayırlara vesile kılsın. Bu rüyadan endişelenecek bir şey yoktur. Genellikle ve çoğunlukla etkisinde kalınan bir olaydan veya haberlerden dolayı görülen rüyalardandır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.