Cumartesi , Aralık 3 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada şeytanla konuşmak

Rüyada şeytanla konuşmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şeytanla konuşmak

Soru

Öncelikle merhaba ben bir rüya gördüm ve anlam veremedim.

Rüyamda her yer siyahtı önünde bir masa vardı karşımda da siyaha bürünmüş biri onla sohbet ediyorduk ona kim olduğunu sorduğumda bana kendisini şeytan olarak tanıttı ama ben tepki vermedim nyse deyip sohbete devam etmiştim ve baya bi eğlenip kahkaha atıyordu o sırada uyandım.

Bunlar ilk değil rüyamda cinleride gördüm evdeydiler her yerde ufak boyları vardı onları bi odaya kappatım kapıyı kapattı dua okumak istedim ama okuyamıyodum anneme anne dua oku dediğimde annem sadece allahım bizi koru diyordu benden güçlüleri ve kapı açdılar evde geziniyolardı ben en sonunda ayetel kürsü okuyorum ki bi anda saçlarını ateşe verdiler sizce bunun anlamı nedir ?

Cevap

Merhabalar. Rüyasında şeytanla konuştuğunu gören kişi ona karşı dürüst olmayan, doğru söylemeyen, düşman olup dost görünen biriyle karşılaşacaktır. Cinlerin bu şekilde görülmesi ise size zarar vermek isteyen birisinin şerrinden Allah’ın izniyle korunmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.