Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada sevdiği kızla gezmek

Rüyada sevdiği kızla gezmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiği kızla gezmek

Soru

Hocam rüyamda sevdiğim kızı belden yukarı çıplak gördüm (ama o haldeyken bakmamaya çalışıyordum) sonra giyindi odaya gittik biri vardı elini öptüm ve bize dedi ki burda fazla durmayın gidin diye. Sonra geziyorduk ben babama gittim harçlık almaya parayı aldım sonra bir sünnet düğününe gittik sevdiğimde ordaydı sevdiğim arkadaşımın tabağından yemek yiyecekti yedirmedim. Hocam çok karışıktı bu nedir ?

Cevap

Merhaba kardeşim .Rüyanız bilinçaltı kaynaklıdır. Sürekli sevdiğiniz kişiye kavuşamayacağınızı düşündüğünüz için psikolojini etkiliyor, rüyanızda zuhur ediyor. Doğrudan manası budur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

3 Yorumlar

  1. Hocam peki aynen oyle hep boyle kavusamiycan diye vesveseler geliyor ben de cok uzuluyorum ama bi gece peygamberimizin ruyada kula demistim sevdigimi senden istiyorum diye bu vesveseler bostur demi

  2. hocam yani bu boş rüyadır demi canımı sıkmama gerek yok

  3. Üzülmen şeytanı sevindiriyor kardeşim, vesvese veriyor, sen vesveseyi önemsedikçe daha cok veriyor. Allah herşeyin sahibidir. Şeytanın tasması da Allah’ın elindedir. Sen,ben tüm kullar da Allah’ın himayesindeyiz. Rabbim dilerse dünyanın öbür ucunda da yaşasa sevdiğin sana verir. Sabret Allah’a güven.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.