Salı , Aralık 6 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada peygamber efendimizden gelen haber

Rüyada peygamber efendimizden gelen haber

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada peygamber efendimizden gelen haber

Soru

Selamlar. Rüyamda ailece bizim evin odasında ailece oturuyoruz. Birden bir ses peygamber efendimizin (s.a.v) oturduğumuz odaya geleceğini, odadan herkesin çıkmasını yalnız benim ve teyzemin kalmasını istediğini söyledi. O esnada mutluluktan kendimizi kaybettiğimizi hatırlıyorum. Bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum.. O anki mutluluğum gün boyu sürdü. Kendimi çok huzurlu ve enerjik hissediyorum.. buna benzer çok rüya gördüm. Hatta bir keresinde arkasında namaz kıldığımı görmüştüm. Genellikle sıkıntılı olduğum gecelerde görüyorum. şimdiden teşekkürler.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Rüyada peygamber aleyhisselamın görülmesi gerçekte görülmesi kadar olmasa da onun kadar değerlidir. Çünkü şeytan rüyada peygamberimizin yerine giremez onu taklit edemez. Onu görmek ve ondan haber almak onu sevmeye sünnetine sarılmaya delalet eder. Bizlere dua edin ve Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.