Cuma , Aralık 2 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada musluktan temiz su akması

Rüyada musluktan temiz su akması

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada musluktan temiz su akması

Soru

Rüyamda bir arazideyim 4 metre ilerimde eşim var eşimin yanında bir musluk ve bir kulübe var eşim musluğu açtı musluktan tertemiz bir su aktı su eşimin etrafında yığılıyordu eşimin ayakları suyun icinde kaldı bir süre sonra eşimin yanına gidip su içmek istedim birkaç adım ilerledim.baktım ortada su bir küçük su birikintisi daha var ama içi bir sürü yılan dolu karşıya geçemiyordum.yılanlardan ikisi sudan çıktı yanıma geldi kafalarını kaldırdılar birden benim elimde hıcbir sey yokken bir asa oluştu asa ile yılanların kafalarına vurdum yaralandılar sonra esimin oldugu karsi yere baktım hala musluktan su akıyor eşimin ayakları su içinde ama eşim mutsuz kıyafetleride pek iyi değil ortada ici yilan dolu su oldugu için bir türlü yanına gidemiyordum çok susamıştım ellerime göğe kaldırdım allahım su içmek istiyorum bana yardım et dedim birden ayağımın altı yemyeşil çimen olmaya başladı benim ayaklarımın altından başlayarak eşimin olduğu yere doğru her yer yemyeşil oldu suyun icinde dolu olan yılanlar görünmez oldu yeşillik her şeyin üstünü örttü.bir de musluktan su akmaya devam etti.

Cevap

Rüyan çok güzel ve hayırlıdır. Su rahmet bereket ve huzurdur. Bu yılanlar ise sen eşin arasındaki problemlere işaret eder. Allah’ın izniyle sabırla bu engeller aşılacak ve sorunlar gidecektir anlamında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.