Pazar , Aralık 11 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Soru

Selam aleyküm hocam,

Rüyamda kalabalık bir ortamda erkek bebek kucağıma verdiler benim. Bende aldım onu öptüm bırakıp namaz kılacağım dedim namaz kılmak için benim okuduğum imam hatip lisesi vardı onun bahçesine gittim namaza durdum ama bir sürü insan beni taşlamaya başladı bende namazı korkuyla kıldım ama bitirmedim kendimi sakınmaya başladım taşların hiç biri bana isabet etmiyordu ama. Yorumlarsanız sevinirim merak ediyorum. Allah razı olsun.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu çok hayırlı bir rüyadır. Özellikle maddi manada iş hayatında bir çok hayırlı bereketli kapıların açılacağına işarettir. Rüyada taşlanan kişinin işlediği günahlarının affedileceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına ve çok hayırlı ve güzel günler görerek mutlu olacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

4 Yorumlar

  1. Musa Fırat Özdemir

    Ben rüyamda tanıdığım bir kişi ve tanımadığım 3 kişi yani toplamda 4 kişi tarafından taşlandım taştan kaciyordum ama 2 veya 3 tanesinin sırtıma deydiğini gördüm sonra kan ter içinde uyandım şuanda bir oteldeyim ve bu rüya yüzünden uyuyamıyorum

    • Maddi ve iş yönüyle ilgili olan bir rüyadır. Bu rüya iş hayatıyla ilgili yaşanacak olumsuzluklara ve sıkıntılara karşı bir işaret olarak kabul edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  2. Selamun aleyküm hocam rüyamda yanımda bir bebekle dolasiyordum sürekli yanimdaydi oturup bi kaç akrabalarla yemek yiyorduk sonra hazırlanıp cikacaktik ki birden amcam aradı önce durumumu sordu ve sizin orda olay çıkmış diyorlar dedi ve birden bir sürü Suriyeli çocuk tarafından safa sola insanlara taş atıldığını gördüm yanımda kardeşlerim vardı onları kaybetmiş tim deli gibi bi yandan onları arayıp bi yandan kaçarken köye gittim ve kardeslerime kavustum bi kız çocuğuna öyle bı sarildim ki hocam yorumlarsaniz çok memnun olurum

    • Aleykum selam kardeşim. Bu rüya sırf seninle ilgili değil aynı zamanda topluma yorumlanan bir rüyadır. Kalplerin kırılmasına, sorunların çıkmasına ve toplumsal sorunların baş göstermesi manasındadır. Elbette herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah’tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.