Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Soru

Selamun aleyküm. Eşim rüyasında taksiye çıkıyormuş beni de yanında götürmüş taksiye erkek müşteri biniyor ve ben adamla sohbete başlamışım eşim bu durumdan rahatsız olup beni uyarıyor ama ben dinlemiyorum adamın çay davetini kabul etmişim eşime bunda bişey yok sende gel demişim. Sonra aynı adam bizim kendi evimizde yatak odasında ayakta sohbet ediyormuşum eşim adamı dövüyor benide dövüp güvenmediğini sölüyor ve babamın evine gönderiyor ama ben yanlış anladığını ve ondan ayrılmak istemediğimi sölüyomuşum. Eşim adamı şişle kovalamış adamın abisi gelmiş rüyada açıkmışım ama kapalı bir bayanım. Birde eşimle bu kadar rahat konuşamam başka bir adamla sohbet etme gibi birşey söz konusu bile değil eşim bana gözü kapalı güvenir benim de ona karşı güvensizlik durumum oluyor zaman zaman yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler.

Eftelya

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Eşinizin rüyası iki manada yorumlanır. Birincisi size söylediği bir yalandan dolayı çektiği vicdan azabına işaret eder. İkinci ve en çok kabul gören yorumda ise aile içerisinde oluşabilecek sorunları çok büyük bir kolaylık ve ustalıkla atlatacağına yorumlanmıştır. Rüyası her açıdan sizinle değil eşinizle ilgisi vardır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.