Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada eski okulunu görmek

Rüyada eski okulunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada eski okulunu görmek

Soru

Selamün aleyküm. Rüyamda eski okulumun bahçesinde iki arkadaşım ve bir öğretmenimle top oynuyoruz. Bir süre oynadıktan sonra mola veriyoruz. Moladayken ben saatime bakıyorum. Saatte gecenin ikisi olduğunu görüyorum. Saati görünce gökyüzüne bakıyorum. Gökyüzünün karanlık olması gerekirken günün en aydınlık saatiymiş gibi görünüyor. Havada da tek bir bulut yok sadece güneş parıldıyor. Ben de bunu görüp şaşırıyorum. Ayrıca yine moladayken bir arkadaşım meyve suyu içerken benim elimde de bir hindistan cevizi var. Ben de pipeti deliğinden sokarak içindeki sütü içmeye çalışıyorum. Manasını açıklayabilirseniz sevinirim.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Disiplinli, çalışkan ve başarılı bir hayata sahip olmaya yorumlanmıştır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin geçmişteki anılarına olan bağlılığına, gerçekten de okul yıllarını ve o yıllardaki dostluklarını unutamadığına ve hala o günleri düşündüğünde mutlu olduğuna, heyecanlandığına ve buruk bir mutluluk yaşadığına rivayet edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.