Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / Rüyada ateşe vurduğunu görmek

Rüyada ateşe vurduğunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ateşe vurduğunu görmek

Soru

Selamın aleyküm hocam ben dün rüyamda kuzenim ile birlikte dayalı bir eve gidiyorduk daha sonra ev bomboş oluyordu ve evde eski zamanlardaki gibi Mezarlıklar vardır anıt gibi sonra bir yerden ateş topları firlatiliyordu bize kuzenim eline bir sopa aldı ve dua okuyarak Allahtan güç kuvvet istedi dua okuyarak ateş toplarina vurarak sonduruyordu daha sonra dönüp bana dediki biz ahirette cehennem ateşini dualarla bu şekilde sondurecegiz diyordu ikimiz ateş toplarina vurup sonduruyorduk

Cevap

Aleykum selam. Bu rüya çok hayırlı ve güzel değişimler yaşamaya işarettir. Zorlukların üstesinden gelmeye ve kolaylıklara ulaşmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

2 Yorumlar

  1. Merhaba hocam dün bir rüya gördüm önce ablamlarin calistgi tekstil dükkanına gittim orda bir Sarmaşık vardı ve fasulye yetisiyordu o sarmasikta daha sonra bir arkadaşımın evine gidiyordum ev çok dağınıkti Evin temizlenmesi yardım ediyordum yorumlarmjsnz ?

    • Merhaba. Rüya sahibinin bazı kişilerle yollarını ayıracağına işaret eder. Bu kişiler hem de rüya sahibinin yakınlarından bir takım kişilerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.