Cumartesi , Aralık 3 2016
Başlangıç / Sorular / Rüya tabirlerine inanmak doğru mudur

Rüya tabirlerine inanmak doğru mudur

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirlerine inanmak doğru mudur

Soru

Rüyamda çok fazla sayıda ceset gördüm kötü insanlar kamyonlara cesetleri yükleyip bir yere yığıyolardı. Çok etkilendim netten araştırdım ölüm haberi alacaksınız diye yorumlamışlar. Şimdi de çok tedirginim. Rüya tabirlerine ne kadar güvenmeliyiz?

Cevap

Selamun aleykum. Rüyalar fal gibi değildir ancak her rüya olduğu gibi çıkacak diye zaten dinde bir şey yoktur. Ayırca kesinlikle internetten gelişi güzel rüya tabirleri siteleri üzerinden sunulan bilgilerle rüyalar yorumlanmaz bu çok yanlıştır hemde güvenilir site bulmak çok zordur. En doğrusu yüz yüze imkan varsa tabir ettirmektir. Eğer yoksa Allah’tan hayra vesile olması için dua edilir. Rüyada görülen çok sayıda cesetler sadece olumsuz manaya yorumlanır. Ama unutmayın ki rüyalar sadece bu şekilde tabir edilmez. Kişinin durumu, yaşam tarzı vesaire gibi çeşitli şeyler göz önünde bulundurulur. Canınızı hiç sıkmayın. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.