Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Rüya tabirim

Rüya tabirim

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirim

Soru

Bir tane binanın İçinden hiç tanımadığım insanlarla yıllarca tanışıyor gibi ellerimizde silahlar, üzerimizde kamuflajlar bu binayı koruyoruz. Benim elimde uzun namlulu keskin nişancı tüfeği var ama havalı Tüfekmiş ben öyle diyorum. Sonra bi grup bizim nöbet değişimimizde öfkeli adımlarla kim ateş etti bize diyor ukala, serseri bir adam aramızdan adamlar bizim silahlarımız yok diyolar. Onlarda hüseyin abiye söyleyeceğiz çekilin diyorlar bende silahımı karanlık bir yere koymuşum alıp çıkıyorum, işte silahınız varya diyo o reisleri olan kişi hızlı adımlarla hüseyin abiye gidiyor hüseyin abi kimse artık bende önünü kesip ne alıp veremediğiniz var lan sizin deyip tekme tokat bu ukalaya saldırıyorum. Sonra uyandım.

Cevap

Selamun aleykum. Bu tür rüyalar genelde ortamda bulunan fitne ve fesatlara, toplumu ilgilendiren çeşitli sosyal sıkıntılara işaret eder. Başka özel bir manada yorumlanmaz. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.