Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya rüyamı yorumlatmak istiyorum

Soru

Selamunaleykum hocam. Rüyada halay çekiyordum. Koyu yeşil bindalli giymiştim. Galiba bindallinin içinde beyazda vardı. Bindallinin örtüsünde altın yüzükler vardı onlarda sağ el parmaklarıma takıyordum, ancak küs parmağımda siyah büyük taşlı bir yüzük vardi.

Cevap

Aleykum selam. Rüyanız hayırlı bir rüyadır. Rüyada halay çekmek mutlu olmaya, sevince ve koly şekilde elde edilecek bir kazanca yorumlanır. Elbise ve yüzüklerde aynı manada yorumlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

8 Yorumlar

  1. Selamın aleyküm, benim bitişk komşumun 24yaşında oğlu geçen hafta pazar günü motor kazasında vefat etti ben onu rüyamda gördüm füme renkli bir takım elbise giyinmiş ve olgundu eve giremiyorum annemi kaybettim diyor yani annesi vefat etmiş eve giremiyormuş. Yorumlaya bilirmisiniz.

    • Aleykum selam Sema kardeşim. Bu rüya o kişiye üzüldüğüne işaret eder. Bazende bu o kimseyi unutmadığına yani onu hatırladığına ve o olayın etkisinde kalmana tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

  2. Selamin aleykum . Hocam bi arkadaş rüya görüyor rüyasında benimle birlikte bursadaki birinci murat camisinde namaz kiliyoruz. Ama cemmat yanlış yöne kılarken biz doğru yöne kiliyoruz. 3 gün sonra gerçek hayatta olan instagram hesabımdan dolaşırken birden anıl bir çocuğun vefaat ettiğini ve cenaze namazının bursa birinci murat camisinde kılındığını görüyorum. Sonra bu olaydan sonra o çocuğu rüyamda görmeye başladım bu tesadüf mudur yoksa ne olabilir ?

    • Aleykum selam Meryem kardeşim. O kişiyi rüyanda görmeye başlamanın özel bir yorumu yoktur. Namaz kılmak sözünde durmak ile ibadetlerini yapmaya alamet eden hayırlı bir anlamı vardır. İnsanların kıblenin tersine doğru namaz kılması ise, toplumda hak yoldan çıkmış kimselerin olduğuna ve dikkatli davranmak manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  3. Doğum yapıyordum 1 kız çocuğu dünyaya getiriyordum kızıma çay veriyorum ve kırkim cikmadan kızım öluyordu

  4. Genellikle olumsuz olaylar içerisinde bulunan kimseler bu rüyaları görürler. Hayata güçlükle tutunulduğunun da tabiri olan rüya, yalnız hisseden ve kendisini herkesten soyutlayan birinin işaretidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  5. Selamu aleyküm . Rüyamda karanlık bir yerde su dolu kuyu gibi tam animsayamiyorum karanlık olduğu için suya ışık tutuyorum ve su berrak gibi aydınlaniyor ve nefesimi tutarak suya daliyorum ve dibe inmek için kendimi zorlayarak dibe yuzuyorum bir ara nefessiz kalacağım korkusu ile gerimi donsem diye düşünüyorum bu esnada bir yakınımı sanki bogulmus biri onu yukariya cikartiyor ben ise halen inatla yuzuyor dibe varıyorum ve bir anda dipteyken nefes alıyorum ve uyaniyorum uyandığında nefesimi tutup ta bırakmış gibi yorgunluk hissim vardı gerçekten yaşamış gibi. Şimdiden teşekkür ederim.

  6. Aleykum selam. Suyun berrak olması ve suya dalmak çok hayırlı olarak tabir edilir. Kötü kişiler tarafından engellenmiş işlerinin düzeleceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına yorulur. Aynı zamanda, sosyal hayatta ve aile hayatında çok güzel haberlerle karşılaşılacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.