Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / İstihare rüyasını karışık görmek

İstihare rüyasını karışık görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasını karışık görmek

Soru

Merhabalar ben istihareye yattım ve gece çok karışık rüyalar gördüm. Birinde rüzgarlarla birlikte bir sürü sinek uçtuğunu ve üzerime geldiğini gördüm. Bir diğer rüyamda dışarı çıkmak için hazırlanıyordum ve dolaptan solgun yeşil renkte bir gömlek aldığımı gördüm. Diğerinde ise eski sevgilimin biriyle nişanlancağını fakat annesiyle yanyana oturmuşum ve annesinin hazırladığı çeyizleri bana gösterdiğini gördüm. Kafam çok karıştı bu rüyayı olumlu ya da olumsuz olarak yorumlayamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Cevap

Merhaba. Rüyada görülen karışık rüyalar yorumlanmaz. İstihare için zaten rüya görmek şart değildir. İstihareden uyanan kimse kalbinde o niyetine karşı hissedeceği ilhama göre hareket edilebilir. Rüyada görülen karışık rüyalar istihare için yorumlanmaz. Bu durumda istihare tekrar edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

2 Yorumlar

  1. bn istihare rüyasına birşey için yattım eğer o şey benim olucaksa beyaz ve yeşil göreyim dedim ama rüyamda gökyüzünde beyaz şekilli bulutlar gördüm acaba gerceklesecekmi istediğim şey

    • Merhaba Canan kardeşim. İstihare, şu şey olacak mı diye yapılmaz maalesef. İstihare, bir konuda bir adım atılır ve haram bir şey olmamasına rağmen kararsız kalınırsa o zaman bir işaret almak için istihare yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.