Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / İstihare rüyası nasıl yorumlanmalı

İstihare rüyası nasıl yorumlanmalı

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyası nasıl yorumlanmalı

Soru

Evlenmek üzere olduğum kişi için istihareye yattım. Rüyamda onun çıplak olduğunu ve benimde onun yanına gidip gitmemekte kararsız olduğumu gördüm. Rüya tabirlerindeki anlamına vs baktım erkeği o şekilde ve cinsel organını vs görmek hayırlara delaletmiş. Nasıl yorumlamak doğru olur? Lütfen yardımcı olun.

Cevap

Selamun aleykum hanım kardeşim. Zaten bir rüyanın tabirini sadece okumakla kesinlikle doğru bir şekilde almanız çok zordur hatta bir çok rüya için mümkün değildir. İstiharede ise zaten esas olan rüya değil, insanın o konuda kalbine gelen istektir. Eğer bu rüyadan uyanır uyanmaz içinizde bir olumsuzluk hisstmişseniz bu olumsuz demektir. Çıplaklık dediğinizin aksine her zaman olumlu olarak tabir edilmez. Kısaca rüyada çıplaklık, yalan söylemek zorunda kalacağı bir sıkıntıya da alamet eder. Eğer içiniz rahat olmamışsa o zaman istihareyi tekrar edin. Allah hayırlı bir nasip ile sizi mutlu kılsın kardeşim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.