Pazar , Aralık 4 2016
Başlangıç / Sorular / Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Soru

Merhaba.Ben ergenlik çağında bir gencim. Masturbasyon benzeri bir şey yapmıyorum.Ancak arada sırada internette beklemediğimiz anda kötü içerikli resimler çıkıyor.Buna bağlı olarak sertleşme oluyor.Ama meni benzeri bir şey gelmiyor.Gece yatıyorum.Sabah kalktığımda iç çamaşırımda sarı renkli bir tabaka oluyor.İlk önce bunun mezi olduğunu düşünüyordum.Ancak sonra meni olduğunu öğrendim. Mezi olduğunu sanarken camiye gittim.Namazlarım kabul olur mu ve rüyamda hiçbir şey görmememe rağmen neden meni çıkıyor? Bu meniden nasıl kurtulabilirim?

Cevap

Merhaba. Meni ile mezi arasındaki farkı iyice anlamalısınız. Meni şehvetle, fışkırarak çıkar. Meni beyaz renkte olup şeffaf değildir, meninin kokusu kokmuş olan yumurta gibi ağırdır. Mezi ise ince, şeffaf ve yapışkandır ayrıca mezi meni gibi kokmaz. Eğer kesinlikle meni olduğundan eminseniz ve o halde namaz kılmışsanız, tahminen kaç vakit namazı bu durumda kılmışsanız o kadarını kaza etmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.