Cumartesi , Aralık 3 2016
Başlangıç / Sorular / Evlilikte sorunlar nasıl çözülür

Evlilikte sorunlar nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Evlilikte sorunlar nasıl çözülür

Soru

Eşimin ailesi biraz çekingen davrandılar. Çeyiz ve eşya alma konusunda. Ayrıca beni istemediler, kızlarını vermek istemediler. Halbuki işim gücüm yerinde çok şükür. Sorun şu. Daha bugün bu konuları açtım eşime. İşte siz bunları almadınız falan filan. O bana söylendi ben ona söylendim. Bu ve yazmadığım bazı şeyleri kafama takıp günler sonra tekrar eşime soruyorum niye böyle yaptınız diye? Ben haksız mıyım yoksa haklı mı? Ayrıca bir tek ben mi yaşıyorum bu durumları? Her evlilikte olur mu bunlar? Bu arada konuyu açacak yer bulamadım. Adminlerimiz silmezlerse sevinirim.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Evliliklerde elbette bazı sorunlar yaşanabilir bu normaldir. Bizler insanız ve insanın olduğu yerlerde mutlaka hatalar olur. Hatasız eş veya aile arayan bulması imkansızdır. Hele geçmişte kalan ve üstelik maddi anlamda ki bazı meseleleri açmamak gündeme getirmemek gerekir. Bunları konuşmanın faydasından çok bizlere zararı olur.

Başka fikrini eklemek isteyen arkadaşlar buraya yazabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.