Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Soru

Hata yaptım…

Hocam ben daha 16 yaşındayım ama şeytana uydum çok kısa olarak erkek erkeğe ilişkiye girdim çok pişmanım nasıl bundan kurtulabilirim ?

Cevap

Sevgili kardeşim yaptığın zina ve haramdır. Allah tövbe edenleri sever, samimi bir tövbe edersen, muhakkak Allah çok bağışlayıcıdır. Bu yollara bulaşma kardeşim, devamı gelir Allah korusun. Allah korusun seni.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

12 Yorumlar

 1. Evet çok büyük günah çünkü bende küçükken girdim ilişkiye utanıyorum kendimden. Kendimi öldürmek bile istemiştim ama bunun günahı daha büyük sonradan tövbe ettim bir dahada bulaşmadım bu işe.

 2. Lütfen yardım edin ben 15 yaşındayım tam 1 sene önce aklı çok iyi olmayan benden bir yaş büyük birisiyle erkek erkeğe cinsel ilişkiye girdim. Çok pişmanım çok tövbe ediyorum içim içimi yiyor bir senedir çok korkuyorum çok çok ama çok korkuyorum ya eğer bir daha ki dünyada Allah’ım beni affedmesse ya cennetine hiç koymazsa YA BANA LANET EDERSE cehenneminden çıkarmazsa 1 sene de aklım başıma geldi çok düşünüyorum tövbe ediyorum yalvarıyorum bir tanecik Allah’ıma ne olur yardım edin yapmam gereken başka birşey varsa nolur söyleyin (ALLAH RIZASI İÇİN)

 3. Allah tövbeleri kabul edendir. Tövbe et ve bir daha zina pisliğine bulaşmamalısın. Samimi olan kullarını Allah çok iyi bilendir ve affedendir.

 4. ben tam 10 sene bir arkadaşimla erkek erkeye ilişkiye girdik o arkadaşimi üldürmek istiyorum yaptıllarından acaba tübe etsem allah beni af edermi

 5. hocam ne olur yardım edin 10 yaşından ta 19 yaşına kadar bi arkadaşımla hem ben hem o erkek erkeğe ilişkiye giriyorduk arada sıra şimdi aklım yeni başıma geldi üldürmek istiyorum adamı en az 50 defa yaptık 10 boyünca nasıl yapim ne yapim yardım edin acab 10 10 sene boyunca yaptık afı varmı

 6. Öldürmek sadece günahların üzerine kat kat daha günah eklemiş olur. Sen tövbe et ve kimseden şiddetle uzaklaş. Allah sana yardım edecektir ve seni yalnız bırakmayacaktır.

 7. Elbette ki Allah’ın affı bütün günahları kapsar yeter ki sen samimiyetle rabbine dön. Allah tövbe eden kulunun günahlarından hiç bir şey bırakmaz. Öldürmeye hakkın yoktur ve bu Allah korusun sadece günahlarını çoğaltır.

 8. Merhaba ben bir erkeğim ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdim erkekte sadece anüsten ilişkiye girilebildiği için amel defteri gider mi??? lütfen cevaplar mısınız çok pişmanım böyle bir şey olduğunu bilmiyordum tövbe ettim ama sizce amel defteri gider mi??

 9. Merhaba. Tövbe et ve bu harama seni yakınlaştıracak herşeyden uzak dur. Semimiyetle tövbe eden kullarını Allah bağışlar. Allah affetmeyi çok sevendir.

  • Benim 2 yıldır ilşkim var bir erkekle seviyorsanız birbirinizi günah değildir

   • Erkek erkeğe ilişkiyi haram kılan Allah’tır. Günah yetkisi sadece Allah’a aittir. Bir harama günah değildir demek çok tehlikelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.