Pazartesi , Aralık 5 2016
Başlangıç / Sorular / Cinlerin musallatını nasıl anlarız

Cinlerin musallatını nasıl anlarız

Sponsorlu Bağlantılar

Cinlerin musallatını nasıl anlarız

Soru

selamünaleyküm. Bende tembellik yorgunluk halsizlik var. Mesela oturduğum zaman kalkmaya konuşmaya üşenirim. İbadet yapamıyorum. Kuran okurken içim çok daralıyor. 1 ayet bile ezberleyemiyorum. Yalnızlıktan ve karanlıktan korkuyorum. Işığı kapattığım zaman yerime yatmaya korkuyorum. Sanki yatağımda bir şey varmış gibi. Eskiden karanlıktan falan korkardım ama az. Kuranı okurken darlanmam ve ezber yapamamam bu cinlerle ilgili şeylere merak sarınca oldu ve böyle şeyleri okurken başıma ağrılar giriyor. Acaba bana musallat mı oldular.

cinlerin musallat olduğunu nasıl anlarız?

Cevap

Aleykum selam. Bu bahsettiklerinizin cinlerin musallat olmasıyla bir ilgisi yoktur. Ama şeytan insanın ibadet etmemesi için insana bu tür vesveseler verir. Şeytanın ilk attığı vesveseler bunlardır yani onun önceliği ibadete kalkmasını önlemektir. Eğer bunda başarılı olursa o zaman en kısa yoldan görevini yapmış olur. Bu tür durumlardan kurtulmanın yolu ibadet vakti geldiğinde geciktirmeden hemen onu yerine getirmektir. Euzu besmeleyi çokça çekin ve ayetel kürsiyi sürekli okuyun. İnşaallah kısa zamanda bunlardan kurtulursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Cin çağırmak günah mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Teşrik tekbiri kazası

Sponsorlu Bağlantılar Teşrik tekbiri kazası Soru Selamun aleykum hocam. Teşrik tekbirleri unutulunca getirilmesi gereken günler …

Namazda tekbir almak

Sponsorlu Bağlantılar Namazda tekbir almak Soru Vitirde sureyi unutup Allaha ekber deyip ara tekbiri verip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.